- Farmville 2 World
2/27/2016
Cumartesi, Şubat 27, 2016

Farmville 2 New Trainer 4.4 Hile Programı Ve Kullanımı
        Farmville 2 New Trainer Hile Programı Ve Kullanımı


          Yeni yayınlanan Farmville 2 Hile programı ile birçok hileyi kolayca yapabilirsiniz.
Eski Farmville 2 hile programına göre daha kullanışlık , kolay ve sade bir arayüze sahip.

1- Öncelikle oyuna girin ve ardından programı açın. Choose your browser here yazan alandan tarayıcınızı seçin ve ardından Attach to Written Processor tuşuna basın. Hangi tarayıcı için neyi seçeceğiniz karşısında yazıyor. Eğer oyun açık değilken bu işlemi yaparsanız hata verir.

2- Tarayıcımızı seçtikten sonra Terms of Service sayfası açılacak birkaç saniye beklerseniz kendi otomatik hack ayarları bölümüne geçecektir.

3- Programımız artık hazır şimdi istediğiniz hileyi aktif ederek kullanabilirsiniz.
Hile Programının Özellikleri :

Yukarıdan aşağıya doğru özelliklerin ne işe yaradığını sıralıyorum.

1- Make cash items to cost coinsi aktif ederseniz marketten cash ile satın alınan herşeyi coins yani altın ile satın alabilirsiniz.

2- Shop+req mets and more will be 0 seçeneğini aktif ederseniz marketti hemen hemen herşeyi ve fazlasını ücretsiz alırsınız.

3- Shop+req mets and more will be 1 seçeneğini aktif ederseniz marketti hemen hemen herşeyi ve fazlasını 1 altına alırsınız.

4- Enable water hack+crafting powerı aktif ederseniz suyunuz hiç bitmez ve atölye , mutfak gibi yerlerde sınırsız üretim yapabilirsiniz.

5- Get 300000xp from placing Hay Wagon / Pool seçeneğini aktif ederseniz saman arabası veya havuz alıp her yerleştirdiğinizde 300000xp verir yani kısaca level hilesidir.

6- Buy for 0 Sell Manor for 8000000 seçeneğini aktif ederseniz Harvestate Malikanesini bedavaya alırsınız ve sattığınızda 8000000 altn kazanırsınız. Yani buda sonsuz altın hilesidir.

7- Harvest Instantly Hen,Well and Furnace seçeneğini açarsanız fırın,kümesler,kuyu vs.. herşeyi hemen ard arda toplayabilirsiniz.

8- Ask's and Post's will be ready in 1 minute seçeneğini aktif ederseniz Arkadaşlarınıza yada fake hesabınıza 1 dakikada 1 istek , hediye vs.. gönderebilir ödüllü hayvanları 60 saniyede 1 toplayabilirsiniz.

9- Harvest Corps and others 1000 times/harvest seçeneğini açarsanız topladığınız ekinleri vs.. 1 seferde 1000 kere toplamış gibi olursunuz.

10- Remove all rock/wood seçeneğini açarsanız tarlanızdaki bütün taş,kaya,tahta,çöp vs.. temizlenir. Bunu yaptıktan sonra komşunuzu ziyaret edip dönmeniz gerekir.

11- Diğer bir önemli özellikte sağ tarafta gördüğünüz Code Replacer bölümü. Code Replacer bölümünü kullanarak sitede size verdiğimiz kodları kullanabilirsiniz veya programın üst kısmındaki verilen güncel kodları kullanabilirsiniz.

Örneğin ilk kutucuğa:
 e_deco_animated_random_hitchingpost yazıp
2. kutucuğa
e_animal_adult_chicken_leghornbrown yazarsanız ve ardından Replace tuşuna bastıktan sonra bağlama kazığı satın alıp tarlanıza koyduğunuzda
Kahverengi Ligorin Tavuğu olacaktır.
Yani sitede size gösterdiğimiz cheat engine ile kod değiştirmenin bu programla yapılan versiyonudur.

Tavsiyeler ve Dikkat Etmeniz Gerekenler :

Programı açtığınızda özelliklerin karşısında OFF yazar yani özellikler kapalıdır. Üstüne tıkladığınızda bir süre Wait yazar yani beklemeniz gerekmektedir. Bir süre bekledikten sonra On yazar. On yazdığında özellik aktiftir ve kullanabilirsiniz.
Programın tüm özelliklerini açmanız bilgisayarınızın kasmasına sebep olabilir. Bu yüzden hangi özelliği kullanmak istiyorsanız 1 veya 2 tanesini aynı anda açmanızı tavsiye ederim.
Ayrıca program 1 dakikada 1 reklam sayfası açar. Bilgisayarınıza virüs bulaştığını sanmayın bu sadece programın açtığı bir reklamdır.
Programı güncellemek veya güncel olup olmadığını denetlemek için update tuşuna basmanız yeterli..


                      New Version  4.1 Download 
 

0 yorum :

Yorum Gönderme